Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ako na DIY vianočné dekorácie?

Pridané: 25.11.2020

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a vy ešte nemáte výzdobu bytu? V dnešnom článku si ukážeme zopár skvelých DIY vianočných ozdôb, ktoré si zvládne vyrobiť naozaj každý. Tak zavolajte deti, partnera alebo psa a vrhnite sa s nami na výrobu vianočnej výzdoby!

Výzdoba z ihličia

Čo môže byť jednoduchšie ako vyzdobiť si domov darmi prírody? Vyberte sa na prechádzku a prineste si konáriky z ihličnanov. Ihličie si môžete dať do vázy len tak, no môžete ho ozdobiť vianočnými ozdobami, aké používate aj na vianočný stromček. Ak máte radi elegantnú výzdobu, ihličie môžete zalakovať zlatým lakom.

Veniec zo šišiek

Ak sa vyberiete na prechádzku, nezabudnite si domov doniesť šišky zo stromov. Spolu s ihličím z nich totiž dokážete vytvoriť nádherný veniec. Ten si môžete zavesiť na dvere, plot, položiť na stôl v obývačke či ozdobiť ním poličku v kuchyni. Pri vianočnej výzdobe sa snažte využiť všetko, čo vám príroda ponúka.

Ušite si vlastné ozdoby

Aj vám sa Vianoce spájajú najmä s vianočnými guľami a farebnými reťazami? Skúste si tento rok vyrobiť vlastné ozdôbky na stromček. Ak máte šijací stroj, pôjde vám to od ruky, no ak nie, nezúfajte. Pekné a originálne ozdoby z látky si môžete ušiť za jedno popoludnie, ak zapojíte aj zvyšok rodiny.

Tak čo, vyskúšate niektorý z našich tipov? Ak máte iný skvelý nápad ako ozdobiť domov, pošlite nám fotku na náš Instagram a my ju určite uverejníme!

A nezabudnite nás sledovať na Instagrame pre viac skvelých tipov: