Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Služby

Blackloft sa špecializuje na kúpu, renováciu a predaj nehnuteľností a tiež na služby spojené s investovaním. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá sa postará o všetko od kúpy nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po predaj, potom je pre vás Blackloft tým správnym partnerom.

Je len na vás, či hľadáte nový domov pre vašu rodinu, romantický byt v centre Bratislavy pre pár, alebo luxusnú nehnuteľnosť, do ktorej môžete investovať.

Spoločnosť Blackloft tvorí široká sieť profesionálov z rôznych odborov, ktorí sú vám neustále k dispozícii. Zabezpečujeme kompletný servis, vďaka ktorému môžu naši klienti kupovať, predávať či investovať naozaj bez starostí.


Home staging

Našou prácou je pripraviť vám dokonalý domov.

Snažíme sa vytvárať z každého bytu miesto, v ktorom sa budete hneď cítiť ako doma. Naši bytoví dizajnéri robia všetko pre to, aby ste dostali kľúče od domova, v ktorom môžete začať žiť. Byty, ktoré predávame, sú kompletne zariadené a pripravené na okamžité bývanie.

Náš tím sa postará o všetko od práčky, až po štýlový obraz nad vašou novou sedačkou, či voňavé kvety v spálni. Každý byt je dokonalo pripravený stať sa vaším vysnívaným domovom.

S Blackloft bude vaše bývanie naozaj dokonalé!