Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Blackloft je spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh s realitami s cieľom stať sa vaším kľúčovým partnerom pri investovaní, predaji či kúpe nehnuteľnosti.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že je takmer nemožné orientovať sa v rozbúrenom mori s realitami. Na trhu nájdete veľké množstvo realitných kancelárií, ktoré ponúkajú to isté – luxusné a originálne bývanie na mieru.

Je preto namieste položiť si otázku:

„Pre ktorú spoločnosť sa rozhodnúť?“

Práve preto sme sa rozhodli, že vám – našim klientom chceme poskytnúť komplexnú starostlivosť a poradenstvo. U nás nájdete všetky služby spojené s nehnuteľnosťami pod jednou strechou.

Sme tím odborníkov, ktorí svoju prácu robia s radosťou a úprimným odhodlaním a do každého projektu vkladajú svoje srdcia. Vďaka nášmu tímu premieňame staré byty na váš nový domov. Každý byt, ktorý prejde našimi rukami, dostane nový, jedinečný nádych.

Blackloft tvoria francúzski a slovenskí renomovaní architekti a dizajnéri, ktorých práca je zárukou kvality, originality a elegancie.

Uvedomujeme si, že v dnešnej rýchlej dobe vám nezostáva čas na mnohé starosti spojené s kúpou nehnuteľnosti či investovaním.

A preto sme tu my.

Spolu s nami môžete jednoducho investovať do luxusnej nehnuteľnosti alebo si kúpiť nádherný domov pre vašu rodinu za naozaj dostupné ceny. Môžete sa na nás vždy spoľahnúť. Postaráme sa o všetko od renovácie bytu, kompletného dizajnu až po úspešný predaj.

V tíme Blackloft nájdete tých najlepších odborníkov, vďaka ktorým bude vaša cesta za novým domovom naozaj príjemná, rýchla a bezstarostná. Naši architekti, dizajnéri, aj právnici spojili svoje dlhoročné skúsenosti a dnes sú tu len pre vás.  

 

Blackloft