spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Novinky

Jesenná výzdoba

Leto vystriedala jeseň, no vo vašom byte to stále vyzerá rovnako? Pýtate sa, ako si v domove vytvoriť jesennú náladu a príjemnú atmosféru, keď za vašimi oknami neustále padá dážď a všade panuje sychravá nálada? Skúste si s nami vytvoriť doma príjemnú atmosféru.


Kúpili ste si nehnuteľnosť a chystáte sa na jej rekonštrukciu? Potom určite plánujete nový byt vymaľovať. V dnešnom článku si povieme niečo o vplyve farieb na ľudskú psychiku. Ako na nás vplývajú farby a ktorú farbu použiť na vymaľovanie spálne? Toto a ešte viac sa dozviete v nasledujúcom článku.
 

Rozhodli ste sa pre prácu z domu, alebo ste museli zostať doma a vaše pracovné povinnosti nepočkajú? V tom prípade je dôležité, ako vyzerá vaše pracovné prostredie. Je rozdiel, či pracujete za kuchynským stolom, alebo máte aspoň štýlový a inšpiratívny pracovný kútik. Ako si vytvoriť príjemné a štýlové pracovné miesto aj v bojových podmienkach vášho bytu?  Vytvorte si s nami štýlový home office!


Viete, aké sú trendy v interiérovom dizajne v roku 2020? V dnešnom článku vám prinášame tie najzaujímavejšie riešenia ktoré sa tešia v roku 2020 veľkej obľube nielen medzi dizajnérmi, ale najmä medzi majiteľmi nehnuteľností!


Pojem home staging je u nás pomerne nový a neznámy. My vás s ním dnes zoznámime a vysvetlíme vám, prečo je home staging v zahraničí taký obľúbený.


Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu obývačky? Alebo chce iba drobnú zmenu, ktorá dodá vašej obývacej izbe šmrnc? Potom vás tento článok iste poteší. Prinášame vám tri skvelé tipy pre zútulnenie vašej obývačky!