Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ako prebiehala renovácia bytu na Sklenárovej?

Pridané: 20.6.2021

Nedávno sme dokončili kompletnú rekonštrukciu starého bytu, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Bratislavský Ružinov patrí medzi obľúbené lokality rodín, mladých párov aj dôchodcov. Pozrite sa s nami na to, ako prebiehala rekonštrukcia tohto štvorizbového bytu. O rekonštrukciu sa postarali francúzski architekti a dizajnéri, ktorí majú štýl a dizajn v malíčku. Výsledok stojí za to.

Obývačka

To, ktorá miestnosť sa stane obývacou izbou, bolo hneď jasné. Vyhrala to priestranná miestnosť s veľkými oknami, ktoré dnu vpúšťali dostatok svetla. Rozhodli sme sa, že táto miestnosť bude zariadená minimalisticky. Oživili sme ju výraznými dekoráciami, ktoré obývačke dodali nádych luxusu a elegancie.

Pred:

Po:

Kuchyňa

Kuchyňa by nemala byť stiesnená a nepraktická. Preto sme si ako hlavný cieľ stanovili kompletnú zmenu dizajnu. Zo starej, maličkej a tmavej kuchynky sa stala luxusná kuchyňa, v ktorej je radosť variť.

Pred:

Po:

Spálňa

Miesto, kde človek strávi približne tretinu života, by rozhodne malo byť harmonické a príjemné. Zvolili sme neutrálne farby a doplnili sme ich doplnkami v rovnakých farbách, aké sú použité v obývačke. Vzniklo tak harmonické a nerušivé spojenie.

Pred:

Po:

Kúpeľňa

Každý by mal mať doma vlastnú oázu pokoja, v ktorej si môže dopriať zaslúžený relax. Kúpeľňa by nemala byť skladiskom nepotrebných vecí či práčovňou, v ktorej vám pri umývaní zubov zavadzia kôš na prádlo. Opäť sme stavili na neutrálne farby, ktoré sme doplnili medenými a zlatými doplnkami. Farebné kachličky dodávajú kúpeľni nádych luxusu.

Pred:

Po: