Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Ako si dopriať oddych a relaxovať doma? Spoznajte svoj domov celkom inak!

Pridané: 25.10.2020

Zvyknete tráviť svoj voľný čas mimo váš domov? Relax v prírode, oddych v kine či divadle, romantická večera v skvelej reštaurácii, príjemná masáž po únavnom pracovnom  týždni. Toto všetko sú aktivity, s ktorými sme sa na nejakú domu museli rozlúčiť. Oddych a relax však potrebujem viac než kedykoľvek predtým. Ako však relaxovať v byte, v ktorom sme takmer nonstop? Objavte možnosti, ktoré vám váš byt či dom ponúka a spoznajte svoj domov úplne inak.

Relax v obývačke: víno, večera a hudba

Vaša obývačka plní množstvo funkcií. Cez deň je miestom, kde sa stretáva celá rodina, kde sa ozýva smiech vašich detí, kde tráviť voľný čas. Obývačka je možno miestom, kde sa deti učia a kde máte vy svoj home office. Je celkom pochopiteľné, že si teraz neviete predstaviť, ako by ste mohli po celom dni relaxovať práve v obývačke. No skúste sa na obývačku pozrieť z iného uhla – ako zmeniť obývačku na štýlové miesto?

Večer sa vaša obývačka môže zmeniť na romantickú reštauráciu, v ktorej budete len vy a váš partner. Skúste si dopriať jeden večer len pre vás dvoch. Vytvorte si z obývačky to najromantickejšie miesto, kde bude hrať francúzska hudba a všade sa bude niesť vôňa červeného vína a čerstvej večere. Zapáľte si sviečky, pustite hudbu a odložte všetko, čo vám môže pripomínať prácu, povinnosti, celodenný stres a napätie.

Voňavý horúci kúpeľ: štýlová kúpeľňa

Milujete horúcu vodu, jemný jas sviečok a vôňu soli do kúpeľa? Vaša kúpeľňa sa behom pár minút môže premeniť na relaxačnú oázu plnú pary a upokojujúcej vône. Ponorte sa do horúceho kúpeľa, nezabudnite na soľ do kúpeľa či bombu do kúpeľa, s ktorými sa váš kúpeľ premení na štvorhviezdičkový relaxačný kúpeľ v luxusných kúpeľoch.

Pustite si príjemnú hudbu, vezmite pohár vína a zatvorte oči. Vidíte? Dokonalý oddych vo vašej kúpeľni sa môže stať realitou!

Vzájomná masáž: harmonická spálňa

Čo by ste povedali na relaxačnú masáž, ktorá vám z tela odstráni všetok stres a napätie? Nemusíte nikam chodiť, ani si platiť súkromného maséra, ktorý príde k vám. Skúste si s partnerom dať vzájomnú masáž vo vašej spálni!

Relaxačné dotyky sú nielen skvelým spôsobom ako relaxovať, ale vzájomná masáž môže byť zaujímavým korením vo vašom vzťahu. Vyskúšajte masážne oleje, zapáľte si sviečky a uvidíte, že spolu so sviečkami sa rozhorí aj iskra vo vašej spálni.

Sledujte nás aj na Instagrame: