Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Interiérový dizajn – trendy roku 2020

Pridané: 3.7.2020

Viete, aké sú trendy v interiérovom dizajne v roku 2020? V dnešnom článku vám prinášame tie najzaujímavejšie riešenia ktoré sa tešia v roku 2020 veľkej obľube nielen medzi dizajnérmi, ale najmä medzi majiteľmi nehnuteľností!

prírodné materiály

Rok 2020 sa nesie v znamení prírodných materiálov, prvkov a farieb. Neutrálne tóny, prútený nábytok či drevo. Tieto všetky prvky prinesú do interiéru závan prírody. V dobe, keď mnohí z nás trávia vnútri takmer všetok čas, je to skvelý pocit. Prírodné materiály a zemité, teplé farby pôsobia upokojujúco a čas strávený v takomto interiéri je naozaj príjemný.

otvorená kuchyňa

Oddeleným kuchyniam už odzvonilo. V roku 2020 sa stali trendom otvorené kuchyne spojené s inými časťami bytu, napríklad s obývacou izbou. Vďaka tomuto prepojeniu sa z dvoch menších priestorov stane jeden priestranný otvorený priestor. Navyše spojenie kuchyne a obývačky je skvelým spôsobom, ako spolu tráviť viac času a socializovať sa. V jednej miestnosti môžete variť, jesť, rozprávať sa či dokonca pracovať.

zelený domov

Nielen prírodné materiály sú trendom roku 2020. Ak ste milovníkom prírody, potom vás iste poteší, že v roku 2020 je hitom zeleň v interiéri. Rastliny, kvetiny, prirodzené svetlo, kamene a drevo – to všetko môžete zasadiť do moderného interiéru. Výskumy ukázali, že začlenenie priamych alebo nepriamych prvkov prírody do moderného prostredia zohrávalo úlohu pri znižovaní stresu a vyrovnávaní hladín krvného tlaku a srdcovej frekvencie.

farebné mozaiky

Kto povedal, že kúpeľňa musí byť nudná? V roku 2020 sa do popredia konečne dostávajú farebné prvky v kúpeľniach. Stavte na farebné mozaiky, ktoré z fádnej kúpeľne vytvoria umelecké dielo! Namiesto bielej či šedej rohožky siahnite po modrej, zelenej alebo ružovej. Pohrajte sa s farbami, pretože presne o tom je rok 2020 v kúpeľniach.

Sledujte nás aj na Instagrame: