PouŇĺ√≠vame cookies

PouŇĺ√≠van√≠m t√Ĺchto str√°nok s√ļhlas√≠te s pouŇĺ√≠van√≠m cookies, ktor√© n√°m pom√°haj√ļ zabezpeńćiŇ• lepŇ°ie sluŇĺby. Viac info

 

Interi√©rov√Ĺ dizajn ‚Äď trendy roku 2020

Pridané: 3.7.2020

Viete, ak√© s√ļ trendy v interi√©rovom dizajne v roku 2020? V dneŇ°nom ńćl√°nku v√°m prin√°Ň°ame tie najzauj√≠mavejŇ°ie rieŇ°enia ktor√© sa teŇ°ia v roku 2020 veńĺkej obńĺube nielen medzi dizajn√©rmi, ale najm√§ medzi majiteńĺmi nehnuteńĺnost√≠!

prírodné materiály

Rok 2020 sa nesie v znamen√≠ pr√≠rodn√Ĺch materi√°lov, prvkov a farieb. Neutr√°lne t√≥ny, pr√ļten√Ĺ n√°bytok ńći drevo. Tieto vŇ°etky prvky prines√ļ do interi√©ru z√°van pr√≠rody. V dobe, keńŹ mnoh√≠ z n√°s tr√°via vn√ļtri takmer vŇ°etok ńćas, je to skvel√Ĺ pocit. Pr√≠rodn√© materi√°ly a zemit√©, tepl√© farby p√īsobia upokojuj√ļco a ńćas str√°ven√Ĺ v takomto interi√©ri je naozaj pr√≠jemn√Ĺ.

otvoren√° kuchyŇąa

Oddelen√Ĺm kuchyniam uŇĺ odzvonilo. V roku 2020 sa stali trendom otvoren√© kuchyne spojen√© s in√Ĺmi ńćasŇ•ami bytu, napr√≠klad s ob√Ĺvacou izbou. VńŹaka tomuto prepojeniu sa z dvoch menŇ°√≠ch priestorov stane jeden priestrann√Ĺ otvoren√Ĺ priestor. NavyŇ°e spojenie kuchyne a ob√Ĺvańćky je skvel√Ĺm sp√īsobom, ako spolu tr√°viŇ• viac ńćasu a socializovaŇ• sa. V jednej miestnosti m√īŇĺete variŇ•, jesŇ•, rozpr√°vaŇ• sa ńći dokonca pracovaŇ•.

zelen√Ĺ domov

Nielen pr√≠rodn√© materi√°ly s√ļ trendom roku 2020. Ak ste milovn√≠kom pr√≠rody, potom v√°s iste poteŇ°√≠, Ňĺe v roku 2020 je hitom zeleŇą v interi√©ri. Rastliny, kvetiny, prirodzen√© svetlo, kamene a drevo ‚Äď to vŇ°etko m√īŇĺete zasadiŇ• do modern√©ho interi√©ru. V√Ĺskumy uk√°zali, Ňĺe zańćlenenie priamych alebo nepriamych prvkov pr√≠rody do modern√©ho prostredia zohr√°valo √ļlohu pri zniŇĺovan√≠ stresu a vyrovn√°van√≠ hlad√≠n krvn√©ho tlaku a srdcovej frekvencie.

farebné mozaiky

Kto povedal, Ňĺe k√ļpeńĺŇąa mus√≠ byŇ• nudn√°? V roku 2020 sa do popredia koneńćne dost√°vaj√ļ farebn√© prvky v k√ļpeńĺniach. Stavte na farebn√© mozaiky, ktor√© z f√°dnej k√ļpeńĺne vytvoria umeleck√© dielo! Namiesto bielej ńći Ň°edej rohoŇĺky siahnite po modrej, zelenej alebo ruŇĺovej. Pohrajte sa s farbami, pretoŇĺe presne o tom je rok 2020 v k√ļpeńĺniach.

Sledujte n√°s aj na Instagrame:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ūüďćTrendy 2020. Rok 2020 je mimoriadne Ň°pecifick√Ĺ a pomerne n√°rońćn√Ĺ. Mnoho vońĺn√©ho, ale aj pracovn√©ho ńćasu tr√°vime pr√°ve v naŇ°ich domoch ńći bytoch. Preńć√≠tajte si, ak√© trendy priniesol rok 2020 v interi√©rovom dizajne a inŇ°pirujte sa. Aktu√°lna situ√°cia je ako stvoren√° na √ļpravu a zdokonańĺovanie naŇ°ich interi√©rov. Cel√Ĺ ńćl√°nok n√°jdete v profile. Odkaz v bio. . . . . . #interior #interiordesign #design #homedecor #home #architecture #decor #furniture #interiors #art #homedesign #decoration #interiordesigner #inspiration #scandinaviandesign

A post shared by BlackLoft ¬ģ Ň°t√Ĺlov√© b√Ĺvanie. (@blackloft.sk) on