Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Trenčianska 26 - Harmonické spojenie elementov

Pridané: 23.10.2021

Renováciu bytu na Trenčianskej ulici sme vzali od podlahy a z tmavého bytu sa v priebehu niekoľkých mesiacov stal elegantný a svetlý byt s jedinečným dizajnom.

Keďže ide o 1-izbový byt, snažili sme sa priestor zbytočne nezmenšiť priečkami či novými stenami. Aby sme ale oddelili spálňu od pracovnej časti bytu, rozhodli sme sa pre drevenú "stenu", ktorá pôsobí vzdušne.

Vďaka tomu sa priestor nezmenšil, no spálňa zostala harmonickým miestom určeným na príjemný relax.

Obývačke dominujú prírodné materiály, neutrálne farby a jemné línie, vďaka ktorým pôsobí elegantne a útulne. Aby priestor nezostal nudný, vybrali sme niekoľko výrazných doplnkov, ktoré si ale budúci majiteľ môže obmeniť podľa svojho vkusu.

Do kuchyne sme zvolili opäť minimalistický dizajn, aby zostalo zachované celkové prepojenie jednotlivých častí bytu. Vstavané spotrebiče, luxusný dizajn a praktické riešenia každého centimetru poskytne majiteľom kulinársky zážitok počas každého varenia.

Naším obľúbeným miestom je štýlová kúpeľňa s kameninovými prvkami, ktorá je dokonalou oázou relaxu a pokoja. Priestranný sprchový kút je nielen praktický, ale najmä dizajnovo dokonalý.

Ak ste pri pohľade na tento dokonalý byt zatúžili po novom domove, neváhajte a kontaktujte nás.