Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Viete, čo je home staging?

Pridané: 3.7.2020

Pojem home staging je u nás pomerne nový a neznámy. My vás s ním dnes zoznámime a vysvetlíme vám, prečo je home staging v zahraničí taký obľúbený.

Položili ste si už niekedy otázku, prečo sú niektoré byty ihneď predané a iné hľadajú majiteľa aj rok? Prečo niektoré byty vyzerajú na fotkách tak dobre a iné naopak odstrašujúco? Odpoveďou je tzv. home staging.

Prvý dojem je v oblasti nehnuteľností veľmi dôležitý, pretože atmosféra, ktorú zachytáva fotografia bytu, je pre mnohých záujemcov rozhodujúca. Vedeli ste, že prvých 90 sekúnd je rozhodujúcich? A práve štýlovo zariadený byt s jedinečným dizajnom osloví tých najnáročnejších záujemcov.

Čo je teda home staging?  

Jedná sa o profesionálnu prípravu nehnuteľnosti na fotenie, prezentáciu a predaj. Tento proces zahŕňa interiérový dizajn, aranžovanie kvetov, obrazov či nábytku tak, aby ponúkaná nehnuteľnosť vyzerala dokonalo. Vďaka home stagingu vyzerá nehnuteľnosť oveľa atraktívnejšie a zaujme väčšie množstvo záujemcov. Každý predsa túži po elegantnom a luxusnom domove. Home staging ukáže záujemcom vašu nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle.

Home staging zahŕňa aj profesionálne fotografovanie bytu. Fotografie takejto nehnuteľnosti prilákajú záujemcov oveľa rýchlejšie, pretože vzbudzujú dojem, že byt je skutočne ako z katalógu. Každý chce predsa nádherný byt, v ktorom sa bude cítiť výnimočne. Holobyt bez atmosféry, alebo neupravený byt naozaj nevyzerá dobre a fotky takejto nehnuteľnosti nie sú medzi záujemcami atraktívne. Práve fotografia v inzeráte častokrát presvedčí, alebo odradí záujemcov od osobnej obhliadky.

Oplatí sa mi home staging?

Jednoznačne! Kvalitný home staging je investíciou, ktorá sa predávajúcemu jednoznačne vráti. Home staging dokáže zvýšiť nielen dopyt po nehnuteľnosti, ale tiež prispieva k zvýšeniu ceny nehnuteľnosti. Štýlový byt predáte za oveľa vyššiu cenu než holobyt s bielymi stenami.  

Vďaka home stagingu bude vaša ponuka na internete oveľa atraktívnejšia a dopyt sa zvýši až o 30%! Americká spoločnosť zaoberajúca sa home stagingom dokonca zistila, že profesionálne fotky a home staging dokázali zvýšiť záujem o osobné obhliadky bytu o takmer 45%!

A čo je najdôležitejšie? Psychologický účinok home stagingu je naozaj silný. Home staging dokáže vyvolať v ľuďoch pocit, že v ponúkanej nehnuteľnosti bývajú práve oni. Jedinečný interiérový dizajn a dekorácie vyvolávajú v ľuďoch silné emócie a práve tie sú často rozhodujúce v procese výberu nehnuteľnosti. 

Home staging je skutočne dôležitou súčasťou úspešného predaja nehnuteľností. Prvotná investícia sa vám čoskoro vráti v podobe spokojného nového majiteľa a rýchleho príjemného predaja. Chcete pripraviť svoju nehnuteľnosť na predaj a odprezentovať ju naozaj profesionálne? Zverte home staging do rúk profesionálov. Postaráme sa o vašu spokojnosť.

Sledujte nás aj na Instagrame:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏠 Home staging 🏠 Rozmýšľali ste už nad tým, prečo niektoré nehnuteľnosti vyzerajú na fotkách tak dobre a iné, naopak, odstrašujúco? Odpoveď hľadajte v tzv. HOME STAGING-u. Home staging dokáže premeniť každý interiér na výstavný kúsok, za aký sa nebudete hanbiť. Home staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na prezentáciu a predaj - #dekorácie, #nábytok a #profesionalnefotenie 📷. ❗Ak predávate nehnuteľnosť, potom home staging určite nepodceňuje. Vďaka home stagingu sa zvýši záujem o vašu nehnuteľnosť a predaj bude oveľa rýchlejší a výhodnejší. S home stagingom sa nemusíte trápiť sami - Blackloft vám s radosťou ponúkne svoje profesionálne služby a najmä skúsenosti. Na našom webe sa o home stagingu dozviete oveľa viac‼️ Link na článok nájdete v bio. . . . . . #interierovydizajn #interezsk #homedecor #homestaging #cute #instadog

A post shared by BlackLoft ® štýlové bývanie. (@blackloft.sk) on