Pou┼ż├şvame cookies

Pou┼ż├şvan├şm t├Żchto str├ínok s├║hlas├şte s pou┼ż├şvan├şm cookies, ktor├ę n├ím pom├íhaj├║ zabezpe─Źi┼ą lep┼íie slu┼żby. Viac info

 

Viete, ─Źo je home staging?

Pridan├ę: 3.7.2020

Pojem home staging je u n├ís pomerne nov├Ż a nezn├ímy. My v├ís s n├şm dnes zozn├ímime a vysvetl├şme v├ím, pre─Źo je home staging v zahrani─Ź├ş tak├Ż ob─ż├║ben├Ż.

Polo┼żili ste si u┼ż niekedy ot├ízku, pre─Źo s├║ niektor├ę byty ihne─Ć predan├ę a in├ę h─żadaj├║ majite─ża aj rok? Pre─Źo niektor├ę byty vyzeraj├║ na fotk├ích tak dobre a in├ę naopak odstra┼íuj├║co? Odpove─Ćou je tzv. home staging.

Prv├Ż dojem je v oblasti nehnute─żnost├ş ve─żmi d├┤le┼żit├Ż, preto┼że atmosf├ęra, ktor├║ zachyt├íva fotografia bytu, je pre mnoh├Żch z├íujemcov rozhoduj├║ca. Vedeli ste, ┼że prv├Żch 90 sek├║nd je rozhoduj├║cich? A pr├íve ┼ít├Żlovo zariaden├Ż byt s jedine─Źn├Żm dizajnom oslov├ş t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch z├íujemcov.

─îo je teda home staging?  

Jedn├í sa o profesion├ílnu pr├şpravu nehnute─żnosti na fotenie, prezent├íciu a predaj. Tento proces zah┼Ľ┼ła interi├ęrov├Ż dizajn, aran┼żovanie kvetov, obrazov ─Źi n├íbytku tak, aby pon├║kan├í nehnute─żnos┼ą vyzerala dokonalo. V─Ćaka home stagingu vyzer├í nehnute─żnos┼ą ove─ża atrakt├şvnej┼íie a zaujme v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo z├íujemcov. Ka┼żd├Ż predsa t├║┼żi po elegantnom a luxusnom domove. Home staging uk├í┼że z├íujemcom va┼íu nehnute─żnos┼ą v tom najlep┼íom svetle.

Home staging zah┼Ľ┼ła aj profesion├ílne fotografovanie bytu. Fotografie takejto nehnute─żnosti pril├íkaj├║ z├íujemcov ove─ża r├Żchlej┼íie, preto┼że vzbudzuj├║ dojem, ┼że byt je skuto─Źne ako z katal├│gu. Ka┼żd├Ż chce predsa n├ídhern├Ż byt, v ktorom sa bude c├şti┼ą v├Żnimo─Źne. Holobyt bez atmosf├ęry, alebo neupraven├Ż byt naozaj nevyzer├í dobre a fotky takejto nehnute─żnosti nie s├║ medzi z├íujemcami atrakt├şvne. Pr├íve fotografia v inzer├íte ─Źastokr├ít presved─Ź├ş, alebo odrad├ş z├íujemcov od osobnej obhliadky.

Oplat├ş sa mi home staging?

Jednozna─Źne! Kvalitn├Ż home staging je invest├şciou, ktor├í sa pred├ívaj├║cemu jednozna─Źne vr├íti. Home staging dok├í┼że zv├Ż┼íi┼ą nielen dopyt po nehnute─żnosti, ale tie┼ż prispieva k zv├Ż┼íeniu ceny nehnute─żnosti. ┼át├Żlov├Ż byt pred├íte za ove─ża vy┼í┼íiu cenu ne┼ż holobyt s bielymi stenami.  

V─Ćaka home stagingu bude va┼ía ponuka na internete ove─ża atrakt├şvnej┼íia a dopyt sa zv├Ż┼íi a┼ż o 30%! Americk├í spolo─Źnos┼ą zaoberaj├║ca sa home stagingom dokonca zistila, ┼że profesion├ílne fotky a home staging dok├ízali zv├Ż┼íi┼ą z├íujem o osobn├ę obhliadky bytu o takmer 45%!

A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie? Psychologick├Ż ├║─Źinok home stagingu je naozaj siln├Ż. Home staging dok├í┼że vyvola┼ą v ─żu─Ćoch pocit, ┼że v pon├║kanej nehnute─żnosti b├Żvaj├║ pr├íve oni. Jedine─Źn├Ż interi├ęrov├Ż dizajn a dekor├ície vyvol├ívaj├║ v ─żu─Ćoch siln├ę em├│cie a pr├íve tie s├║ ─Źasto rozhoduj├║ce v procese v├Żberu nehnute─żnosti. 

Home staging je skuto─Źne d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou ├║spe┼ín├ęho predaja nehnute─żnost├ş. Prvotn├í invest├şcia sa v├ím ─Źoskoro vr├íti v podobe spokojn├ęho nov├ęho majite─ża a r├Żchleho pr├şjemn├ęho predaja. Chcete pripravi┼ą svoju nehnute─żnos┼ą na predaj a odprezentova┼ą ju naozaj profesion├ílne? Zverte home staging do r├║k profesion├ílov. Postar├íme sa o va┼íu spokojnos┼ą.

Sledujte nás aj na Instagrame:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

­čĆá Home staging ­čĆá Rozm├Ż┼í─żali ste u┼ż nad t├Żm, pre─Źo niektor├ę nehnute─żnosti vyzeraj├║ na fotk├ích tak dobre a in├ę, naopak, odstra┼íuj├║co? Odpove─Ć h─żadajte v tzv. HOME STAGING-u. Home staging dok├í┼że premeni┼ą ka┼żd├Ż interi├ęr na v├Żstavn├Ż k├║sok, za ak├Ż sa nebudete hanbi┼ą. Home staging je profesion├ílna pr├şprava nehnute─żnosti na prezent├íciu a predaj - #dekor├ície, #n├íbytok a #profesionalnefotenie ­čôĚ. ÔŁŚAk pred├ívate nehnute─żnos┼ą, potom home staging ur─Źite nepodce┼łuje. V─Ćaka home stagingu sa zv├Ż┼íi z├íujem o va┼íu nehnute─żnos┼ą a predaj bude ove─ża r├Żchlej┼í├ş a v├Żhodnej┼í├ş. S home stagingom sa nemus├şte tr├ípi┼ą sami - Blackloft v├ím s rados┼ąou pon├║kne svoje profesion├ílne slu┼żby a najm├Ą sk├║senosti. Na na┼íom webe sa o home stagingu dozviete ove─ża viacÔÇ╝´ŞĆ Link na ─Źl├ínok n├íjdete v bio. . . . . . #interierovydizajn #interezsk #homedecor #homestaging #cute #instadog

A post shared by BlackLoft ┬« ┼ít├Żlov├ę b├Żvanie. (@blackloft.sk) on